Podczas Olimpiady mieliśmy wyjątkowych gości, czyli strażaków z Komen
dy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy!
Dzieci miały okazję z bliska zobaczyć wóz strażacki, specjalistyczny sprzęt oraz strój strażaka. Największą atrakcją okazała się możliwość użycia prawdziwego węża strażackiego i samodzielnego lania wody!
Serdecznie dziękujemy strażakom za poświęcony czas!


