Za nami wyjątkowa Olimpiada Sportowa o Puchar Pani Dyrektor!
Dzieci z wszystkich grup zmierzyły się w pięciu sportowych konkurencjach, wykazując się sprawnością, zaangażowaniem i doskonałą współpracą. Był to dzień pełen emocji, ruchu, zdrowej rywalizacji i przede wszystkim świetnej zabawy.
Każda grupa otrzymała medale oraz wyjątkowe wyróżnienia, m.in. za najbardziej zgraną grupę, najbardziej uśmiechniętą grupę czy grupę najlepszego wsparcia. Ze względu na ogromne zaangażowanie wszystkich uczestników, Puchar Pani Dyrektor trafił do każdej grupy, ponieważ wszyscy byli zwycięzcami!

Gratulujemy wszystkim małym sportowcom!


