Spotkanie ze strażakami z Komendy Powiatowej PSP w Dębicy

Podczas Olimpiady mieliśmy wyjątkowych gości, czyli strażaków z Komen dy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy!

Dzieci miały okazję z bliska zobaczyć wóz strażacki, specjalistyczny sprzęt oraz strój strażaka. Największą atrakcją okazała się możliwość użycia prawdziwego węża strażackiego i samodzielnego lania wody!

Serdecznie dziękujemy strażakom za poświęcony czas!