Dzień Babci i Dziadzia w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Dębicy

„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia…”

Rudolph Giuliani

Każdego roku, w miesiącu styczniu każdy wnuczek, każda wnuczka oczekuje na święto swoich najukochańszych Dziadków.

Uroczyste obchody tego dnia, stały się tradycją naszej placówki. W ubiegłych latach tego typu uroczystości świętowano w Przedszkolu Miejskim nr 1 – na każdej z grup I-VI. Wówczas sale wypełnione były po brzegi gośćmi, dla których organizowane było wydarzenie.

W 2021 roku Przedszkolaki świętowały Dzień Babci i Dziadka w nieco innych okolicznościach – z uwagi na pandemię covid-19 niemożliwe było zaproszenie gości do naszej placówki. Niemniej jednak dzieci z radością przygotowały się do występu i zaprezentowały swoje umiejętności przed kamerą. Każda z grup I-VI z okazji Dnia Babci i Dziadzia przygotowała film upamiętniający ten jakże ważny dzień, a także drobne upominki, wykonane samodzielnie przez dzieci, bądź przy drobnej pomocy nauczycieli.

Życząc Państwu wszystkiego najlepszego – serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału!

Mamy nadzieję, że sprawi on Państwu radość i pozostanie pamiątką na kolejne lata.

Materiał opracowała: Katarzyna Hałata

GRUPA I