Pasowanie na Przedszkolaka 2020/2021

Dzieci 3 – letnie z Grupy I uczęszczające do naszego przedszkola mają już za sobą niezwykle ważną uroczystość –  Pasowanie na Przedszkolaka, które odbyło się 11.12.2020r. w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Dębicy. Uroczystość miała charakter wewnątrz przedszkolny – bez udziału rodziców ze względu na sytuację epidemiczną w kraju.

W uroczystości wzięli wzięły udział dzieci z grupy I, Dyrektor PM1 Anna Szczepanik, nauczycielki: Elżbieta Dybowska i Elżbieta Pasierb, oraz pani Bernadetta Mardeusz. Punktem kulminacyjnym tej uroczystości, zapierającym przedszkolakom dech w piersi, był moment pasowania. Za sprawą pani dyrektor Anny Szczepanik i jej „czarodziejskiego ołówka” nasze kochane trzylatki stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności.

Na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i drobny upominek.

Występ artystyczny dzieci z grupy I został upamiętniony na zdjęciach oraz na filmie, który można  obejrzeć klikając w poniższy link:

WYSTĘP – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Materiał opracowała: