Uroczysta Wigilia Przedszkolna 2020/2021

18.12.2020r. w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Dębicy odbyła się  Uroczysta Wigilia Przedszkolna.

Z uwagi na pandemię covid-19, uroczystość odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Każda grupa wraz z nauczycielami i pracownikami PM1 świętowała osobno – w swojej sali.

Pomimo trudnej sytuacji, na wigilii panowała świąteczna, ciepła, radosna atmosfera.

Od samego rana w naszym przedszkolu słychać było śpiew kolęd oraz radość dzieci, a z kuchni unosił się zapach wigilijnych potraw. Dzieci z grupy III przygotowały dla swoich kolegów i koleżanek z pozostałych grup niespodziankę. Reprezentanci grupy III odwiedzając po kolei każdą z grup przedstawili krótkie jasełka. Tego dnia grupy I-VI odwiedziła również Dyrektor PM1 składając najserdeczniejsze życzenia świąteczne dla całej społeczności przedszkolnej. Kiedy dzieci zasiadły do wspólnego posiłku w salach zapanowała wigilijna atmosfera.  Na zakończenie dnia każde dziecko otrzymało świąteczny upominek z najlepszymi życzeniami bożonarodzeniowymi. Uroczysta Wigilia Przedszkolna została upamiętniona na zdjęciach.

Zapraszamy do ich obejrzenia!

Materiał opracowała: Katarzyna Hałata